Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flashget 2.0

Dobry den, mam takovy problem..stahl a nainstaloval jsem si flashget 2.0... Ale kdyz chci stahnout soubor z czshare tak se mi stakne rar s velikosti 8,2kb..???ale soubor rar ma 700mb..nevite nekdo jak na to?
dik moc..

pokud mas profi ucet tak si to dej treba tento odkaz 89s8 zadej ho dej stahnout profi pak by se ti melo objevit cos jeste nestahl tak na to klikni pravym a dej kopirovat adresu nebo neco takoveho pak jenom otevri flashget a dej tam tu adresu a jeto, textovy grabber me jaksi nefungoval, ale toto ide na 100% teda ve Firefox 3 ale u tech ostatnich prohlizecu by to melo byt to same