Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Audacity - chyba směšovače

Dobrý den. Používám rekordéru Audacity pro nahrávání zvuku. Při otevření rekordéru a zapnutí nahrávání mi vyletí hláška viz níže-jak to opravit? "type": "Error",
"value": "Error opening recording device.\nError code: -9996 Invalid device.",
"mechanism": {
"type": "runtime_error",
"handled": false

Změna předmětu, původně: chyba směšovače (host)
Změna kategorie, původně: Notebooky (host)

Pravděpodoně máte nastavenou pro vstup zvukovou kartu, která neexistuje (případně ji používá jiná aplikace). V nastavení záznamu vyberte z dostupných vstupních zařízení (samozřejmě to, ze kterého chcete nahrávat). Taky je nějaká volba mezi metodama vstupu, mám pocit, že rozhraní winsows wasapi (pokud se bavíme o windows) bylo nejlepší volbou, ale zase pokud chcete nahrávat třeba z prohlížeče (nebo prostě to, co jde do reproduktorů), pak je potřeba volit směšovač nebo jak se to jmenuje.