Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk samolepicich etiket

Zdravim, umel by mi prosim nekdo poradit jak od zacatku do konce, vytvorit etiketu na samolepici papir v klasicke tiskarne? pripadne v nejake specialni?
mam termotiskarnu na stitky, ktera tiskne jen cerne a nebo cervene, na predem stanovene stitky a to neni to co potrebuju..
Chci etiketu na pruhledny papir a nebo na klasicky, ale at je leskly s moznosti ho nalepit kam budu potrebovat.
Najde se nejaka dobra duse? youtube v tomhle selhal

Změna kategorie, původně: Periferie (host)

Dá se koupit samolepicí papír, buď celá A4 nebo dělený. Je to jako tisk na normální papír (v lejzrovce bude potřeba ohlídat zapékací teplotu, s inkoustovkama neni roblém). Stojí to pár korun, ale prodává se to po krabicích 100 kusů např. https://www.alza.cz/smartline-el-mf-1l210x297-d4076655.htm (teda dělaji se i menší balení, ale ty se nevyplatí, v těch 100 kusech vyjde kus pod 3 koruny).
Dalo by se zeptat v kopy centru, tam takové materiály mívají (taky jsem to tam kupoval a až kovidová uzávěra mě donutila hledat alternativu).
Pokud se požadují lesklé, to je o poznání dražší (A4 vyjde klidně na 20 korun), stejně jako průhledné fólie (když jsem hledal průhlednou fólii do inkoustovky, nacházel jsem právě jen samolepicí; uspěl jsem tehdy v místním papírnictví, tj. na místě, kde bych to nejmíň čekal), ale zase je to dostupné, jen se musí hledat.
Takže největší problém bude sehnat materiál, tisk je pak už normální.