Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi a mobil

Prosím, prosím... Nezlobte se na mě, ale mám doaz, asi ne přímo do PC poradny, ale... Koupilj jsem nový mobil s wifi a doma mám připojení na internet od O2 a mám ho doma rozvedený jako wifi. Na notebook. Otázka: Když mám mobil připojený přes wifi (na internet atd) platí se za to někomu?
Mělo by to snad být zdarma, ale nesjem si jistý. Děkuji za odpověď a nezlobte se. S pozdravem David

Prominte, že zase otravuji, ale jak se to dá zjistit, zda to jede přes moji wifi. Tedy napsaný to tam je, že jsem připojen přes davkauuu (což je moje přezdívka, nebo název wifi sítě. Snad to tak bude, co myslíte? děkuji