Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová pc sestava

Dobry den , chtel bych si nechat slozit na alze nejakou herni pc sestavu do 50k , vzdy jsem si tu od vas nechal poradit ohledne pc a byl jsem vzdycky hodne spokojeny. Sestava by mela slouzit na hrani her / stream . Monitor mam takze jen sestava plus OS . Dekuji moc

Nejak mi nejde pres mobil udelat odkaz na kosik ,tak alespon takto:
Zajima me jestli vsecko sedi , popripade co vymenit nebo vylepsit ,dekuji moc

AMD Ryzen 7 7800X3D
MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI
Kingston 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36 FURY Beast Black
Kingston KC3000 2TB
Noctua NH-D15 chromax.black
be quiet! Pure Base 500DX Black
GAINWARD GeForce RTX 4070 Ti SUPER Panther OC 16GB GDDR6X
Seasonic Focus GX 850 Gold

+ sestaveni pc na míru od alzy ...nejake zkusenosti prosim s touto sluzbou ?diky...

Výber komponentov máš dobrý. Jedinú vec ktorú by som tam zmenil je chladič procesora, lebo taký veľky potrebovať nebudeš.

Zostavenie na mieru ti osobne neodporúčam, lebo tým zbytočne prídeš o predlženú záruku na komponenty. Napríklad na zdroj, kde je záruka 10 rokov tak ti záruka klesne na 2 roky lebo po zostavení berie obchod všetky komponenty ako jeden kus.

V tvojom prípade ti odporúčam si niekoho nájsť čo ti pc postaví, aby si sa tým komplikáciam vyhol.

Dobre diky , chci se jeste zeptat jaky je rozdil nebo spise jaky bude narust vykonu teto grafiky oproti normalni gtx 4070 od gigabyte ktera je 12gb a 192 bit sbernice .. vyplati se koupit tuhle co mam v seznamu ? A jeste k tomu chladici procesoru jaky teda vzit ? Diky moc