Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 02TV 2.0

V nové verzi aplikace O2 TV 2.0 nemohu přijít na to, jak si vytvořit vlastní seznam kanálů, který jsem měl vytvořen v předchozí verzi. Nevíte jak na to?

Tak jako v předchozí verzi to určitě nejde. Lze pouze vytvořit shluk oblíbených bez možnosti očíslovat programy dle svého. O2 se snaží namluvit veřejnosti, že takhle je to lepší a hezčí a užitečnější.

Nová aplikace O2 TV 2.0 je neskutečná sratchka. Jak jsem se s tím vypořádal já? Odinstaloval jsem jí a stáhnul jsem si instalační soubor O2 TV SK (tv.smartlabs.app.o2sk) APK 1.6.5.180 a naistaloval ho z flashky do M-Boxu (napřed nutno nainstalovat Files Manager). Konečně si zase můžu vytvořit vlastní channels list.