Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafickou kartu prosím doporučte

Dobrý den, potřeboval bych doporučit grafickou kartu, koupil jsem od kámoše PC ale má tam grafickou kartu která má 1GB
chtěl bych jsi zahrát třeba GTA 5, Conana, Palword atd aspoň na střední
za každou radu budu rád děkuji.

sestava:
Intel Core i7-3770K
Gigabyte GA-Z77-D3H
Ram: DDR 3 16gb
Zdroj 500w

zde odkaz: na zdroj https://www.k24.cz/product/129483/Modecom_Feel_1_500W_ZAS_FEEL1_00_500_ATX_.html

edit: grafickou kartu nepotřebuji novou, třeba bazarovou.

štítek zdroje se zatížitelnosti +12v sice chybí, ale tyto grafiky utáhne, i když je to lowend. (edit: čína pro polský trh jsou největší shity)
možná mu chybí správný konektor, pak bude chtít redukci z molex.

Počet napájecích konektorů +12V 4-pin (P4) 1 ks
Počet napájecích konektorů +12V 4+4-pin (EPS12V) 0 ks
Počet napájecích konektorů +12V 8-pin (EPS12V) 0 ks

zatížitelnost zdroje 150w/větev: ta 1660 by měla mít nižší odběr, bude vhodnější.