Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde napojit druhy monitor

Ahojte, mám menší problém a tak som sa prišiel poradiť za Vami, stretol sa už niekto z Vás s podobným problémom ako mám ja? Mám dva monitory, oba idú cez redukcie Vga na hdmi do pc, obe hdmi zasuvky funguju, aj oba monitory, akonahle ale zapojim druhý tak oba sa vypnú, skusal som napojit aj pc a tá nemá problém ist zaroven s monitorom, takze v zasuvkach problem nie je, neviete nahodou co to moze byt? Dakujem velmi pekne

Skusim to zjednodusit, funguju mi hdmi v pc, pretoze jeden monitor ide spolu s tv obrazovkou, aj druhy, akonahle ale chcem zapojit oba pc monitory tak nejdu, mám 2x túto redukciu - https://www.nay.sk/axagon-rvh-vgan-prevodnik-z-hdmi-na-vga?gad_source=1&gbraid=0AAAAADwlKds55j4DmEzDSDFA5YaizrEeK&gclid=CjwKCAiA2pyuBhBKEiwApLaIO7GeT62oghDh9XtEDL2lQ-RmTPwE6ghyT4X878r3xhEfwaiGqUpI2hoCT18QAvD_BwE

Tv mam napojene priamo na hdmi

Mám jeden monitor zapojený cez klasicky vga kabel, na ktorom je redukcia do hdmi a ta ide do pc, potom tam je zapojená tv priamo cez originál hdmi kábel, všetko funguje v pohode, teraz chcem odpojit tv a zapojit druhy monitor, uz tam tv nechcem, ale ked ich zapojim tak spolu nejdú, tie oba sú napojené cez také isté redukcie aké som posielal vyššie , skratka chcem rv vymwnit za druhy monitor ale spolu nejdu

Neustále to popisuješ blbě. Monitor nemá žádný výstup, ale vstup. To je první věc.
Druhá věc je: proč používáš VGA? Ten monitor nemá žádný digitální vstup, např. DVI?

Třeti věc: předpokládám, že PC vypneš, odpojíš HDMI TV, zastrčíš redukci na VGA, připojíš ten podivný VGA monitor a PC zapneš a necháš detekovat nové zobrazovadlo? Postupuješ takto?