Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak změnit typ účtu zpět na správce

Dobrý den, povedlo se mi na jediném účtu na win 11 v netplwiz změnit typ účtu ze správce na standartního uživatele.
Bohužel teď mě to nikam nepustí a každý můj pokus o zněnu typu účtu, skončí u toho, že nejsem správce.
Zkoušel jsem to i přes reinstalaci windows, tam se ale bohužel též zaseknu, protože se tam objeví bitlocker drive encryption.
Nějaké rady tipy jak změnit typ účtu?

bohuzel kvuli zasifrovanym diskum nepomuze ani bootovaci hirens64 - nastroje pro reset hesla umi i aktivovat uzivatele administrator.

zrusit v jinem pc bitlocker na tomto disku je asi nerealne.

asi je cas zachranovat sva data z toho disku.

pokial nemáš vyexportované a zálohované klúče agenta šifrovania súborov a agenta obnovenia súborov zostáva len čistá reinštalácia systému,potom je možné v prípade že máš microsoft účet a aktivácia predošlého windows prebehla pomocou microsoft účtu,obnoviť bitlocker šifrovací klúč a získať prístup k osobným súborom zo zašifrovaného a zazálohovaného disku z predošlej inštalácie....pokial nemáš microsoft účet,obnovenie bitlockerom zašifrovaných súborov je prakticky vylúčené,šifrovací klúč z bitlockera sa zálohuje výlučne len do microsoft účtu úžívatela,microsoft ho nezbiera,takže nemá odkial ho poskytnúť....rozšifrovať 48 miestny kod s šifrovaním XTS-AES 256-bit nieje žiadna sranda....