Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak nastavit DNS záznamy.

Ahojte.
Potřebovala bych poradit v DNS. Jde o toto. Mladí kluci, známí, se na mě obrátili o pomoc. Měli stránky na Wedosu ale díky financím si přešli udělat web na Google. Doménu ale mají registrovanou u Wedosu.
Potřebovali nastavit DNS tak, aby je adresa vedla vždy na Google.
Upravila jsem jim DNS záznam podle toho, co mi poslali.
Nastavila jsem jim CNAME na tu jejich adresu. Funguje to ale ne tak, jak by chtěli oni.
Stránka se jim zobrazí pouze v případě, že před adresu napíšou www. Když to tam nenapíšou tak vlítnou na svůj původní web a nic se jim nezobrazí protože stránky na Wedosu již smazali.
Když jsem chtěla udělat nový A záznam tak jsem je požádala o ip adresu jejich hostingu. Tu jim ale google nedal se slovy, že toto nedělají.
Jelikož je pro A záznam IPV4 nutná, pokusila jsem se ji zjistit tak, že jsem udělala ping přímo na jejich doménu.
Tuto adresu jsem zadala do A záznamu ale nefunguje to. Dostávám od Googlu chybu 404.

A teď jsem v koncích. Dál nevím co si počít. Můžete mi někdo poradit?
Děkuji.

Řešení:

Podívej se holka na tom není vůbec nic složitého Google jako takový nepodporuje nějaký věci a tady tohlencto dělá problémy udělej to úplně jednoduše ven si tužku a napiš si adresu 174.129.25.170 a tuhle tu IP adresu dej do nového a záznamu jak se ti aktualizuji DNS servery tak by ti tady tohlencto mělo fungovat prosím tě ale nasměruj tam čistou doménu nedělej záznam pro www. Jinak ti to nepojede.