Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak odebrat nastavené sdílení u fotografii v PC

Dobrý den
je mi 70 let . Po dlouhé době se mi povedlo uložit fotografie z mobilu do počítače = FOTOGRAFIE Nevím jak se mi povedlo do "SDÍLET " vložit jednu emailovou adresu , kterou tam nechci , vlastně tam nechci mít nikoho . Nevím si rady , jak tuto adresu ze " SDÍLET " odstranit . Omlouvám se za určitě hloupou otázku , ale prosím o radu ,jak tento email z položky sdílet odstranit .
V mém věku a se špatnou nemocí už špatně něco takového řeším a nemám v okolí nikoho , kdo by mi s tím pomohl .

MOC DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

A když tu mailovou adresu tam označíš levou myší a pak klikneš pravou myší, není tam nějaká nabídka jako Odstranit nebo Smazat? A jestli nechceš sdílet s nikým, tak sdílení u té složky vypni úplně. Složka- Vlastnosti- Sdílení. Ale musíš to líp popsat, kde co děláš.

Děkuji za odpověď ,

Rovněž děkuji i ostatním , kteří vše skvěle ovládají a na dotaz (podotýkám , že pravděpodobně hloupý ) , odpovídali , tak jak odpovídali . Možná trochu úcty ke stáří , opravdu mi není ani 50 ani 60 , nikám nemohu chodit a internet je moje jediné spojení s okolním světem .
Jinak = START = dlaždice fotografie , kam jsem podle návodu uložila všechny fotky z mobilu .
Ale už prosím neodpovídejte . Starý a nemocný člověk už je malinko citlivější .

Děkuji

Dotaz není hloupý, ale nejasný. Dokud nebude jasný dotaz, nebude jasná ani odpověď. To platí i pro starého a nemocného, já jsem ještě o dost starší :-)

Takže už víme, že " = FOTOGRAFIE" je nejspíš aplikace Fotografie z W10. Fotky ale nejsou uložené "v aplikaci", jsou uložené v nějaké složce (adresáři). Já ten program nepoužívám, snad se chytne někdo, kdo ho zná a tuší, jak je to tam se "sdílením".