Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bizhub c250i - nastavení nového uživatele, skenování do e-mailu

Dobrý den,
jsem bezradný při řešení problému s tiskárnou v nadpisu otázky.

Uživatelé na ní tisknou způsobem, že zadají čtyřmístný kód a potom jim tiskárna nabídne skenovat - vyberou e-mail. Již jsem dokázal dohledat adresslist, kam mohu zaregistrovat uživatele a přidat mu příslušnou e-mailovou adresu. Za boha ale nemohu najít nastavení zabezpečení konkrétního uživatele. Zajímavostí také je, že tiskárna má počítadlo úloh. V něm je uveden adresslist jednotlivých uživatelů, přičemž každý z nich má nejaké identifikační číslo, které se ale neshoduje s listem na kartě, kde se nastavují ony e-maily. Nemá někdo s touto tiskárnou zkušenost?

Za případné rady mnohokrát děkuji.

Tak jsem na to přišel. Počítadlo uživatele - tam se vybere registrace, vytvoří heslo, povolí funkce e-mail. Následně se musí jít do karty Zadat adresu/adresář/registrace - přiřadit uživatele a e-mail.

Baset hound!