Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvě ikony u hry Life is Strange

Ahoj, koupila jsem si hru Life is Strange - True Colors. Vytvořili se mi dvě ikony. Life is Strange - True Colors a druhá je Life is Strange - True Colors (DX12).
Jaký je mezi tím rozdíl? Hra jde zapnout z obou dvou. Ale z jaké je lepší hrát?

Změna tupého předmětu, původně: dvě ikony (host)

Windows 11 has always come with DirectX 12 preinstalled.

Česky řečeno, jedenáctky obsahují verzi DX12, takže můžeš použít tuto ikonku (hra obsahuje raytracing - lepší renderování 3D grafiky). Nicméně výrobce doporučuje jako výchozí verzi používat tu, co je určena pro DX11. Rozdíl pravděpodobně nepostřehneš.