Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prank, ci scam?

Dnes som mal zvlastny telefonat z utajeneho cisla.
Mlady chalan povedal, ze zvoni a nikto mu neotvara a ze som si objednal pizzu.
Ked som namietal, ze nie trval na svojom, ze mu to teraz kolegovia potvrdili a chcel vediet na ake cislo sa dovolal.
Uz toto mi zaclao byt divne a ked povedal, ze je na ulici c.5 vedel som, ze ide bud o scam alebo nejaky idiotsky prank.
Bohuzial som zrovna riesil presun istej databazy na server (zatial neuspesne), takze som nemal moc naladu a ked som sa ho spytal v akom meste dorucuje pizzu a on mi odpovedal, ze stoji 25 eur a na moju opakujucu sa otazku odpovedal, ze tato krajina je plne lakomych ludi tak som (vynimocne) stratil nervy a nahucal nanho, co ho chudaka vyviedlo z miery a po chvilke zlozil.
Teraz ma trapi, ze som nehral jeho hru a tak som sa nedozvedel o co mu islo tak reku sa spytam, ci sa nedeje momentalne nieco masovejsie a ci sa este niekto z vas nestal "obetou" podobneho telefonatu.

Logika normálneho človeka radí: objednal si si? Nie? Tak sa s nim NEBAVÍŠ a zložíš. Ak by si nemal inú prácu - buď by si sa vykecával, alebo otvoril - ten maník by ti strčil do ruky pizzakrabicu, vzal 25€ a zmizol (a ty by si mal ---- vieš čo), alebo iná možnosť - ani by hore neprišiel a ten oný (a + ešte spoločník) by potom vykradol niekomu byt.

Ja som chlapec zvidavy a kedze skusili nahodne cislo myslim, ze to robia plosne a napadaju ma len 2 dovody...scam a prank.
Prank ma nezaujima, ale ak ide o scam zaujimal by ma sposob...zeby vytiahnut po telefone cislo karty? Ale ako? Ako poslicek pizze? Preto ma stve, ze som bol nervozny, ze ma zdrzuje a nakrical nanho.
Otvorit som nemal komu, ja zvoncek nemam (on vraj zvonil) a ulica c.5 asi neexistuje nikde na svete;o).
To, ze nedorucuje pizzu a ze mi nestoji pred dverami, kde mam kameru som vedel od zaciatku.