Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nazor na sestavu

Zajimal by me nazor na sestavu a co by jste popripade poupravili ci vymenili ...

MTB: GIGABYTE Z790 GAMING X AX
CPU: i9 14900KF
Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black(uz ho vlastnim pokud nebude stacit vymenim za vodnika)
RAM: 2x Kingston FURY 32GB DDR5 5600MHz CL36 Beast EXPO
SSD: Kingston FURY Renegade NVMe 2TB Heatsink
PSU: FSP Fortron Hydro GT PRO ATX3.0(PCIe5.0) 1000W
GPU: RTX 4080 Super (...podle dostupnosti MSI nebo Gigabyte)
Monitor: HP OMEN 27k

Diky za reakce...

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Hrat hry , strihat 4k videa ... Rozpocet neni dulezity ...
Dlouho sem premyslel jestli AMD vs Intel nakonec sem se priklonil k intelu, protoze v zime bude krasne hrat a v lete si sednu k elektromeru a rychlost otaceni me ochladi tim jak mi prejede mraz po zadech XD
Zdroj bys vymenil za jaky?
A co si myslis o chladici? Bude na to stacit?