Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WMV codeky

Ahoj potřeboval bych poradit. Nejdou mi přehrávat WMV soubory. I po přeinstalování XP.. šlo to jen do restartování PC. Vyzkoušel jsem snad všechny možné kodeky. A už si nevím rady..

Neinstaluj ziadne kodek packy, iba si s tym doseres system. Nainstaluj ciste WinXP, (SP2 alebo SP3), ovladace (doska, grafika, zvukovka), WMP11, preistotu mozes aj najnovsi directx runtime (zo stranok microsoftu) a bude ti to prehravat vsetky wmv aj po restarte.

Kodeky instaluj len konkretne oficialne ktore potrebujes, napr. Xvid a/alebo Divx, oficialne stranky pre obe najdes cez www.google.com . Nic viac pravdepodobne nebudes potrebovat. Dekoder pre wmv ma windows media player v sebe. codecpack-ami to len doseres.