Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC/Obraz na monitore

Dobrý deň, mám taký problém s PC, keď rozťahujem aplikácie zväčšujem, zmenšujem tak mi komp strašne seká strašne pomaly to robí, občas mi obrazovka preblikáva ako sa jej za chce. Skúšal som nainštalovať grafický ovladač pre grafickú kartu že by to mohol spraviť, ale nespravil. Tento problém sa mi robí hneď vtedy ako zapnem počítač. Príklady už len keď som v inštalačnom médiu obraz sa akoby hýbe keď sa z bližšia pozrem naň, v biose sa mi fakt o trošku zmenilo písmo napr. je viacej rozpixelované. keď som vo WINre mi zakaždým dáva 60fps. Toto sú také základne veci čo som si všimol že sa mi robia s obrazovkou.

Klasika - stalo se to úplně samo od sebe? Včera všechno fungovalo a dnes jsi zapnul PC a objevil se problém? Nebo jak to bylo?

Neprozradil jsi žádné konkrétní informace, takže určitě ani nečekáš konkrétní odpověď? Vlastně jednu ti dát můžu - odnes to do servisu.

Monitor mám nastavený vo windowse na natívne rozlíšenie 1920x1080 165hz, viem že predtým som mal hz nastavené aj tak že to nebolo celé číslo že 165hz ako mám teraz ale napr. 165,03. Windows som si inštaloval sám aj inštalácia ovládačov prebehla normálne.

skúšal som dať ten amd software na default hodnoty, že musí byť problém tam kde začal. ale no neviem nepomohlo mi to ani dať to na default. Ešte také čo som si všimol že to rozlíšenie nemá ani dobrý vliv na procesor a základnú dosku dosť sa prehrievajú a keď zapínam komp mi príde akoby dakedy nešli aj porty, raz mi svieti myš a klávesnica že idú potom zas nesvieti. Ťažko povedať, Ďakujem za všetky rady ak sa mi to podarí dám vedieť.