Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymena ddr4 u notebooku

Dobrý deň chcel by som vymeniť a upgradnuť moju ddr4 z 2x8GB na 2x16GB z dôvodu že s najväčšiu pravdepodobnosťou moja RAMka je poškodená ntb hádže často bluecreeny s viacerými chybovými hláškami.
Mám Lenovo Legion 5-17ARH05H type 82GN
moja aktuálna RAM
https://prnt.sc/WKe9zPS2eC4h
Hľadám nejaku dobru náhradu vedel by mi niekto niečo odporučiť?
+ ešte som nemenil RAMku u ntb tak nie som si istý či všetky DD pre ntb budú pasovať

s najväčšiu pravdepodobnosťou moja RAMka je poškodená

Zajímavá úvaha. Máš ji i nějak podloženou fakty, třeba Memtestem? Když máš 2x8 GB, tak se dají otestovat moduly současně i jednotlivě. Já jen, abys nevyměnil RAM a nezjistil, že to je stále stejné...

memtest klidne bezi do nekonecna nez ho zrusis (u vadnych smejdu nez spadne).
memtest86+ od v.6 po prvnim uspesnem cyklu napise pres celou obrazovku: pass/fail (a bezi dal).

odkaz na typy ramek mas. odkaz na bsod viewer taky, misto dojmu muzes badat co s tim doopravdy je.