Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatné textury na tmavém místě ve hrách

Zdravim, předtím problém nebyl, najednou mám problém se zobrazováním textur na tmavých místech ve hrách. Čím tmavší místo tím to je horší, někdy to je jak olejntá skvrna, někdy čtverečky. Zobrazuje se v menu i animacích. Zkoušel jsem různé nastavení, ale už prostě nevim. Díky za radu.

ovladac mozes instalovat rucne.
nastav si riadne monitor. podobne veci mozes vidiet, ked mas moc vytiahnuty jas. pri normalnom nastaveni to vidiet nemas. za lezi od miliona moznosti - LCD panel a jeho podanie farieb, bitova hlbka panelu, HDR, nastavenie kvality v hre.

Tak jo na 80 % vyřešeno. Dal sem HDMI kabel 2.1, vypnul HDR, aktualizoval monitor a pohrál si s nastavením monitoru. Tento problém mělo hodně co sem dohledal, a funkce černé barvy v nastavení monitoru je šedá. Děkuji za rady