Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký zdroj itx

zdravím, mám domácí server 24/7 na desce https://download.asrock.com/Manual/J5005-ITX.pdf

konektor je ATX 24pin
klidový odběr do 25W

po 3letech provozu stávající "obyčejný" aktivní zdroj začal hučet a chtěl bych aby to bylo úplně tiché, nějaké pískání nebo hučení větráku atd není žádoucí
doporučíte nějaký pasivní zdroj nebo snad picoPSU?

Edit: Case je normální ATX velikost.

Díky

Jestli by nevadil atypicky 1U "serverovy" format, klidne zdarma daruji 200W 80+gold Supermicro, mam jich plny regal a neni co s nimi (stavim z konkretniho mini1U Supermicro stroje s ciste DC napajenim, zdroje zustavaji). Sam jsem si tenhle zdroj vykuchal a v ciste pasivnim rezimu - bez ventilatoru mi s necim docela podobnym jako domacim serverem jede uz pres 2 roky. Ma to famozni ucinnost, do cca. 50W proste neni co aktivne chladit, bezi mi to s atomovou deskou a 3x SSD

Predam osobne v C. Budejovicich, posilat se mi to uprimne nechce (baleni, postovne...)