Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Batman - Arkham Knight seka se

AHoj, mam Lenovo Y 520 herní ntb. 8 Gb ram a 4 Gb grafiku.
Hra Batman Arkham knight verze GOTY se mi neskutečně seká. Je to téměř nehratelné.
Mám aktualizované ovladače na grafiku a windows 10. Podle konfigurace mam dokonce optimalni pozadavky.
Windows se mi preinstalovat nechce. Je jeste dalsi reseni?

týrat to neustálým updatem ovladačů, které už nic nového pro staré grafiky nepřináší, to je ztráta času.
ale spíš bych u tak starého střepu čekal, že bude zanesený "kriplwarem" co se automaticky spouští po startu.
kontroluju takové věci přes ms autoruns a ms process explorer.

taky by stálo za to sledovat teploty nebo rovnou udělat úklid mezi ventilátorem a chladičem: https://farm4.static.flickr.com/3635/5754125910_3e9c3d159a_b.jpg