Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi nastaveni

Dobry den potreboval bych poradit jak rozchodit wifi sit .Internet jde bez problemu ale potrebuji do site nazdilet stolni pc????

zmena na mala pismena (JaFi)

nějaký adresář, který se rozhodneš že bude sdílený pro síť, dáš ve vlastnostech jako sdílený.

zkus napsat jestli máš windows verzi "home" nebo "profi".
v principu: home používá pouze zjednodušené sdílení souborů bez ověřování uživatelů, prostě jen klikáš a jsi na druhém pc. zvlášť pokud je tvá wifi síť přes zeď i u sousedů a nemáš nějaké zabezpečení, je to extrémně nebezpečné - pokud ti teda záleží na tvých datech.
u profi, pokud se vypne zjednodušené sdílení, se musí pro připojení zadat existující účet na tom pc (jméno + heslo).