Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k veřejnému hot-spotu

Dobrý den.
Připojuji se k veřejnému hot​-spotu notebookem, ale přes několik zdí je signál slabý ​( většinou jen jedna,ojediněle dvě čárky z pěti ; dost často ale signál vypadne úplně​). Notebook nemá možnost externí antény. Pomohlo by pořízení nějakého AP-klienta ?
Např.:

product.jsp )

Stačil by tento AP samotný?

Nebo by bylo potřeba k němu přikoupit i silnější anténu?

Třeba:

product.jsp

Nebo ještě silnější:

product.jsp

Pomůže to vůbec? Prosím poraďte.

Popř. pokud se vám tato kompilace nezdá, navrhněte jinou.
Díky.

Samotne AP by ti pomohlo, pokud bys jej mohl umistit nekam, kde je silnejsi signal.
Ale musel bys priojit notebook k AP kabelem.
Pokud chces bezdrat, potreboval bys AP, ktere umi fungovat jako repeater - prijimat a soucasne vysilat nebo 2 AP propojene kabelem.