Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde nastavit aby jiný uživatel na počítači neměl přístup k mým souborům – ve Vistě?

Prosím vás kde mám nastavit aby se brácha ze svého účtu na počítači nedostal k mým vlastním složkám? V XP jsem to uměla ale ve Vistě nevím kde to nastavit. Brácha když totiž se bude chtít podívat na mé soubory tak akorát ze svého účtu odklikne oprávnění – klikne Ok a díky účtu „správce počítače“ se ¨dostane k mým souborům(na jiný účet). Zkoušela jsem „sdílet“ a pak dát „ukončit sdílení složek s jinými uživateli…“ ale to bych musela takhle klikat na každou složku…Prosím moc pomozte..

Brácha není správce.
Ve vistě když se chce někdo dostat k souborum jiného uzivatele tak si je přes pevny disk(C:) najde a když je rozklikne tak to chce opravneni spravce pocitace. Bracha tam hodi heslo a uz se dostane k mym složkám.:( Ucet spravce pocitace mame na notebooku aby se přes nej mohly instalovat programy a ostatní uzivatele mají standardni opravneni(omezene). Heslo spravce pocitace všichni vi, aby mohli něco nainstalovat když potrebuji.