Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení internetu

Ahoj,poraďte mi někdo jak mám nastavit internet.Momentálně ho ho používám na PC sestavě a mám ještě notebook kde by jsem ho chtěl nastavit.Budu na to mít router.Jelikož ho ještě nemám tak by jsem si zatím ten NTB chtěl nastavit.Díky

ahoj az budes mit router (nejspis wifi) tak na noteboku das vyhledavani wifi siti (popr. stahnes naky drivery) a pak na stolnim pc v kterym bude nejspis lan nastavis pres navod ktery najdes u routeru do exploreru napises nakou ip adresu ktera bude v navodu a tam si to pak nastavis takze :: bez routeru nic nastavovat nemuzes