Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webová aplikace v Chromu - otevírá někdy jiné odkazy při klikání

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda jste se nesetkali u Google Chrome s takovým zajímavým jevem.
Obrázky slouží, jako odkazy.
No a na vlastní oči jsem viděl u zákazníka, že když klikne na obrazekA s odkazemA,
tak se mu otevře odkazB náležící obrázkuB.

Hádám, nějak to souvisí s rychlostí vykreslování a podobně.
U sebe tento jev nedokážu reprodukovat.

Nesetkal se s tím někdo ?

Nějaké tipy ?
Viry nejsou pravděpodobné.

Abych to upřesnil, tak v Edge to nedělalo ani u zákazníka.
Jenom v Chrome.

To se domnívám funguje automaticky.
Potíž bude spíše v tom, že je tam mnoho pluginů javascriptu a na nerychlém stroji, se to při použití
zapráskaného Chromu zahltí.
A oni nečekají až se dokončí veškeré operace se stránkou, a rovnou klikají na místo, kde je zobrazený obrázek.

Dělá to při za funkce javascript history.go(-1) a rychlému klikání na obrázky.