Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční zvuk

Zdravím mám problém který trvá asi tak 4 dny, nefungujou mi zvuky u pc mp3 atd prostě žádné.... mám windows XP kontroloval jsem všechna připojení vše je OK u správce zažízení taky žádný problém... ale napadá mě zda není nšjaká chyba v biosu stáhnul jsem si biosagenta a ten mi hlásí u Realtek AC'97 Audio žlutý vykřičník má to souvyslost ? díky za pomoc....:-(

hm, tak to je pro mě problém ještě u toho je napsáno MSI K8N Neo (MS-7030) (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)
ale to nevim teda co je... jinak jak konkrétněji to mam určit když se kouknu do case poznam která z tamtěch to je ?
Tak už na to koukám má černou barvu takže je to bud
K8N Neo Platinum nebo
K8N Neo-LSR/ FSR