Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém ze zvukem

Zdravím mám problém včera jsem hrál hru a najednou mi přestaly hrát sluchátka když rozkliknu nastavení a zvuk tak se mi ukazuje že zvuk do sluchátek jde ale nic neslyším zkusil jsem jiný sluchátka a tak nefunguje nevíte co s tím díky za odpovědi.

Ahoj
Jsou přes jacky? nebo ext. USB zvukovka?

To nastavení myslíš tu aplikaci na správu - přehávání-záznam....jsou tam celkem 4 karty
Skáčou ty indikátory?

Pokud USB zkusit ve správci zařízení odebrat a restart

A přestaly najednou sami od sebe? jak píšeš, nic jiného se nedělo?