Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání počítače

Dobrý den nevěděl by někdo proč se mi počítač seká při hrách jako je třeba fortnite mam PC: 4jádrový procesor Intel Core i3-10100F (3.6GHz, TB 4.3GHz, HyperThreading), operační paměť 8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black, pevný disk 1TB HDD Seagate BarraCuda, grafická karta MSI GeForce GTX 1650 VENTUS XS 4GB GDDR6, bez mechaniky, 350W zdroj Fortron HEXA85+ PRO 80Plus Bronze, skříň SilentiumPC Signum SG1, OS Windows 10 Home. A když se hra zapne tak všechno v pořádku vsechno je aktualizované a všechno jsem dělal ale kdyz začne souboj tak se to zacne sekat nebo kdyz se nacita hra mam treba 120 fps i vice ale na jednou to spadne na 10 fps kdyz hraje ale sekne se to na chvilku no jak kdy a nevim co stím děkuju za kazdou radu

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Fortnite, ač se nezdá je celkem náročná hra. Nepřehřívá se náhodou procesor v těch náročnějších scénách? Jinak SSD a zdvojnásobit RAM by nebylo od věci.
Můžeš taky snížit grafické detaly, trochu to pomůže. Taky proskenování PC na nějakou škodnou by se pro jistotu hodilo, jestli někomu netěžíš nevědomky Bitcoiny...
(AdwCleaner, Mbam a Eset online) ať víš, že to není softwarem.