Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký výrobce SDHC karty?

Na staré kartě SanDisk 64GB v mobilu se mi začaly ztrácet nejstarší fotky, dost mě to víte co, zvolil jsem tedy možnost Ukládat do telefonu. Jakého výrobce karty byste mi doporučili, na ceně nějak nezáleží

Obecně mezi lidmi jsou populární Samsung
Ale deset lidí, dvacet názorů

Teď z druhé strany, já zase kupuju jen SanDisk a to jak karty tak i flash disky
Beru je jako spotřebku a nevěřím jim, nic jim nesvěřím bez zálohy, ale mě fungují tak nějak