Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna grafiky - reklamace

Dobry den...Mel sem grafickou kartu a ta se rozbila - tak sem ji vyreklamoval a reklamaci ihned uznali, ale ta grafika, co sem mel se uz nevyrabi, tak mi poslou novou. Nevim jakou-nesdelili. Jenze tamta me kdysi stala 4 tisice, takze mi museji poslat neco, co dnes stoji stejne? Dekuji za odpovedi.

Pravděpoodbně dostaneš o třídu lepší grafiku (např gf6600> gf7600 nebo i o dvě třídy)
Zkus jim zavolat a domluvit se. Pokud už jsi jednou s takovou výměnou souhlasil tak stejně jinou možnost nemáš. Dalo by se říct /z mého pohledu/ že na tom "vyděláš", s tím že kdyby jsi dostal peníze "vyděláš víc".