Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem deska pro AM2

Zákl. deska
Dobrý den, můžete mi prosím poradit jakou desku pro AM2 64 X2 dual core 6000+, zatím je na desce MSI K9N SLi MS-7250, ale neni to ono. Děkuji.

Děkuju za radu, ono to MSI ze začátku chodilo vcelku dobře, pak začaly blbnou USB, potom už i sběrnice pamětí, připojení IRDA už vůbec nejde a začali se najednou hádat disky a nakonec byl problém, že se začala docela hřát, měl jsem jí na reklamaci tak mi přehráli už dvakrát bios, pokaždý jsem udělal novou instalaci WIN XP a ale je to prakticky stejný, proto chci jinou.