Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi

Zdravim, nevi nekdo jak nainstalovat ovladace k zakl.desce pred instalaci windows 11. Daval jsem novo desku a procesor. (Asus rog strix b-650 f-e gaming wifi , Ryzen 7 7700x ) nemohl jsem dokončit instalaci windows 11 ,protože nejde se pripojit k wifi zadnou to ani neukáže. Myslim ,ze se musi nainstalovat ovladace ,ale nevim jak to udelat nejaka rada prosim.
Diky

ovladače nejdou samozřejmě instalovat před windows, bez systému je nic nepotřebuje.
stejně tak se nepotřebuješ připojovat na žádnou wifi / síť.
když máš verzi home a ta tě nutí někam se hlásit, máš smůlu. instalační flashka vyrobená z .iso přes rufus to nedělá.

normální je předem si stáhnout všechny ovladače od výrobce na flashku, disk. nejdůležitější je chipset, pak zbytek co uznáš za vhodné.
po instalaci windows začneš tím chipsetem, restart, zbytek.