Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvíz na 400 otázek po 1 otázce

Zdravím. S spolužáky se učíme na test. Na předchozí předmět jsme měli aplikaci kde bylo 1000 otázek, student tipoval a hned se ukázala správná odpověď...

K aktuálnímu předmětu máme okolo 400 otázek v PDF. Překopírovat by nám nedělalo problém, ale hledáme aplikaci nebo minimálně internetovou stránku kam se dá zadat 400 otázek, kde ty otázky budou se automaticky promíchávat odpovědi a hned se ukáže správná odpověď. Ještě by bylo fajn aby mezitím šlo přecházet. Řekněme něco jako appka na autoškolu, přejdu na otázku 100 a jedu dál a hned vidím správné odpovědi..

Budu moc rád za radu, dekuju

Import funguje v desktopové aplikaci. Tam si vytvoříš nový balíček, který pak exportuješ na web anki a ostatní si jej mohou stáhnout. Zvol nějaké jedinečné jméno, třeba přidej na začátek názvu nějakou zkratku, aby se dal snadno vyhledat.
Pokud to nechceš šířit lokálně, což jde taky.
Sám jsem si dělal balíčky na nezáživné certifikace.