Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube zobrazení

Dobrý den,

můj jeden Youtube kanál mi přesunul komentáře na pravou stranu a videa jsou pod přehrávaným videem.

Můžu se zeptat, jak se dá nastavit výchozí zobrazení jako na druhém obrázku? Tedy komentáře pod videjky a videjka vpravo vedle videa?

Díky moc,

Dagmar Haladová

To jsou dva účty - můj a mého syna a když otevřu synův účet , otevře se mi v novém okně Google Chrome.

Je to ten samý prohlížeč, jen dva jiné účty. Syn u toho mého účtu přenastavil právě porřadí, že jsou videa pod přehravanym videem a komentaře vpravo, ale chtěli bychom vrátit to zobrazení (videa po pravé straně) jako u jeho účtu, jen nevíme jak.

D.