Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola pc sestavy

Dobry den , prosim o kontrolu mnou vybranych komponentu na herni pc , zajima me jestli vsecko pasuje , a jestli se vyplati brat 7900xtx nebo radsi vzit jen 7900xt , a nebo vzit nejakou rtx , hrat budu zatim na 1440p ale planuju koupit 4k tak do roka , a dalsi otazka jestli tu neni nahodou nekdo z brna kdo by me pc poskladal a otestoval , samozdrejmne za vse zaplatim . Moc neverim skladani s alzy nebo czc .dekuji mnohokrat

https://www.czc.cz/8opd9ml104jbl82ta9rbui4827/seznam

Co sem cetl recenze tak zadna slava s montazi pc u czc tak i alzy .. kolikrat prej clovek prevezme pc ktere nejde ani zapnout , me osobne se stalo ze me u chladice procesoru odpadl vetrak kterej lezel ve skrini . Ale asi zaleží no ...
Jeste jsem se chtel zeptat jestli nevite jak jsou natom ovladace GK u amd prej zrovna tato xtx ve hrach casto pada a hra se vypne. Ja mel vzdy invidii takze nemuzu posoudit ...dekuji

me osobne se stalo ze me u chladice procesoru odpadl vetrak kterej lezel ve skrini

Za to může třeba dopravce, pokud se to stalo hned při převzetí. Ale těžko říct, třeba to montoval nějaký diletant. Vždy je lepší si vše před prvním spuštěním vše zkontrolovat.
Co se týká ovladačů, tak nevím. Mám taky grafiku od AMD a neměl jsem nikdy a nemám nejmenší problém. Jen nestahuju BETA verze ovladačů, tam můžou být takové problémy. Je lepší stáhnout verzi přímo ze stránek výrobce konkrétní karty a ne přímo od výrobce chipu. Občas u různých výrobců bývají malinko upravené takty a napětí. Takže za mě je to v pořádku a nebál bych se toho.

No jako co sem se dival na testy v ruznych hrach , ja teda hraju jen fps csgo , warzone , battlefield a obcas nejakej singl s pribehem , tak xtx ma sice vetsi vykon oproti te rtx 4080 , ale cca nejakych 15-20 fps coz podle me je uz uplne jedno nvidia zas vede v dlss,rt atd ... pamet 16 gb za me uplne momentalne staci , ale hlavne je uspornejsi rtxko ... takze za me asi urcite pujdu do te rtx ... akorat nevim teda jestli ten palit bude dobra volba ... ale nekde jsem myslim videl ze se jim tenhle kousek povedl