Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doplnění RAM

Dobrý den, chtěl bych doplnit RAM z 16 na 32 GB a potřebuji poradit ohledně jaké RAM se hodí k těm současným co mám.
Mám v současné době tyto HP 7EH61AA. Děkuji za odpověď.;-)

Jak jsem psal výše, chtěl jsem navýšit .......... jak hledám na netu našel jsem tyto Patriot 8GB DDR4 2666 MHz CL19 Signature Line Single Ranked, a tak by mne zajímalo, když je doplním k původním, zda PC bude fungovat. Pokud ne, tak proč?