Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak spustit Copilot ve Windows 11?

Nejde mi až tak o Copilot, toho si umím spustit v Edge. Nicméně klávesová zkratka Win+C nedělá nic a hlavně bych chtěl vyzkoušet (a možná i používat) ten "Cocreator" v Malovánjí Windows. Na ovládací liště však tlačítko na jeho spuštění nemám.
Windows Update žádnou novější aktualizaci nenašel.

[98268-windows-update-2024-03-01-png]

zkoušel jsem to i podle tohoto návodu https://etechblog.cz/jak-povolit-copilot-ai-ve-windows-11/
* Získání Copilota oficiální cestou
* pomocí ViveTool

[98269-successfully-png]

V registrech nemám klíč HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Windows\WindowsCopilot, tak jsem jej vytvořil a udělal tam hodnotu DWORD

[98270-registry-png]

a furt nic (aplikaci Malování, jsem odinstaloval - restartoval PC, nainstaloval z Microsoft store už 3x).

[98271-cocreator-png]

https://support.microsoft.com/en-us/windows/welcome-to-copilot-in-windows-675708af-8c16-4675-afeb-85a5a476ccb0#ID0EBL=Windows_11

Copilot in Windows is currently available as a preview. We will continue to experiment with new ideas and methods using your feedback.
Copilot in Windows (in preview) is available in select global markets and will be rolled out to additional markets over time

Pochybujem ze CZ/SK region je pre nich nejaky global market...takze este pockaj.