Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem excel, EN windows, datum s nazvem dne

Čau měl jsem excel kde bylo datum tak ze jsem viděl jak ten datum, tak název dne (pátek sobota), pak jsem přepnul windows na EN a formát v excelu se změnil, koukal jsem na všechny možnosti toho formátu datumu ale nikde jsem nenašel aby ten datum obsahoval i název dne.

Jak na to? Je jedno jestli tam bude Pátek nebo Friday

díky

Nemá excel taky nějakou možnost přepínání zobrazení jazyka?
V LO ta možnost je. Klidně v anglické vezi můžete mít české nebo klidně hawajské názvy. A to klidně v každé buňce jiným jazykem.
Jo a název dne je v nastavení formátu buňky v excelu stoprocentně když koukám do excelu, je to u mě hned druhá položka ve skupině formátů datum a to nastavení jazyka je tam taky.