Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vylepsit LTE signal na tp-link mr-100

Ahoj,
na zahrade resim internet pres simku z o2 datamanie vlozenou do routeru tp-link mr-100, ktery je polozeny na skrini v chatce. Problem je, ze signal je dost chaby a rychlost je jen cca 3mbit. Pritom pred chatkou venku mam na mobilu i 20mbit (mereno pres dsl.cz) Neda se tomu routerku nejak vylepsit signal? Treba nejakou externi antenou? Pripadne poprosim o tip na jiny router (klidne venkovni reseni) do cca 3K.

Diky za rady! :beer:

Ano chapes to spravne, a preto je imho tato antena pre teba nevhodna. 2xsmar je asi kvoli H vs V, pre kazdy smer jeden kabel. Defacto mas v jednej antene dve.
MR100 ma ako spravne spominas a druhy je pre wifi.
Edit: Ehm nevhodna nie je dobry vyraz, zalezi v akej polrizacii vysiela protistrana, aj ked dnes uz podla mna v oboch, takze pripojit to bude v jednej alebo v vdruhej by to slo. Pozor k antene nie su dodavane kable, musis si ich dokupit.