Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komprimovaná fotografie

Dobrý den,

potřebuji emailem zaslat komprimovanou fotku mého občanského průkazu o velikosti alespoň 1 MB. Když OP vyfotím klasicky telefonem a poté pošlu, má foto okolo 80 kb a ani nevím, jestli je komprimované. Nevím si rady. Poraďte mi někdo, prosím.

Děkuji moc

Omlouvám se za chybu. Mám komprimovanou fotku ale potřebuji z ní udělat nekomprimovanou. Když ji vyfotím mobilem (Samsung Galaxy S20), tak má sice 3,18 MB ale když ji poté pošlu kamarádovi do chatu na Facebook a poté si jí uložím do notebooku, tak má pouze 78,4 kB. A poslat přímo z mobilu nejde, respektive jde ale nejde potom otevřít ten soubor. Pro představu mi přišel tento meil : Provide us with uncompressed photo. Make sure that the size of the sent file exceeds 1 MB. Díky za pomoc

Snažím se to poslat jedné zahraniční sázkové kanceláři, ze které si chci vybrat peníze.
Jo, já sem jí posílal jako přílohu v e-mailu. Tu fotku musím ale nějak dostat z mojeho telefonu do notebooku, ať ji pak můžu dát do e-mailu, tak jsem ji poslal kamarádovi do chatu na Facebook, ať si jí uložím.

Nevím však, co udělat, ať teda má alespoň 1 MB a je nekomprimovaná, poradí někdo? Díky

Jasně tedy, ale to co je napsáno v Chipu, tak já vůbec nemám tuto volbu::) skutečně nenašel
což teda nechápu a aktualizace normálně chodí, někdy mám pocit že až moc
Já to vzal tak že třeba pošlu video o velikosti klidně přes 20MB a víc

edit:
už jsem to zkusil a pobral. Ta ikona se objeví až u nějakého obrázku co je prostě větší než....a on to pozná a nabídne, Omluva všem:i: