Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acronis spuštění po restartu ..

Dobrý den, při výpadku el. energie /delší než pokryje záložní zdroj/ a znovu spuštění serveru nám nefunguje zálohování Acronis. Jak spusit po restartu znovu Acronis, aby opět běžely zálohy ?

zpráva o chybě:
Agent pro ochranu byl offline, když bylo naplánováno spuštění zálohy. Stav zálohy tohoto pracovního zatížení zůstane neznámý, dokud agent pro ochranu nebude opět online. Zkontrolujte, že je počítač s agentem zapnutý a může se připojit k internetu.

děkuji za případnou radu.

bodlo by presne vedet, ceho je to chybova hlaska: z planovace acronis, z planovace windows, z nejakeho monitoru acronis v pospusteni - chybova okna maji casto nadpis.

acronisu bezi v pc hromada sluzeb, nektere se tykaji zalohovani. jejich support by mohl vedet, ktera sluzba se o neco takoveho stara.

pripadne nez neustale resit obnovu stavu lokalnich instalaci trueimage (dnes bohuzel cybersecurity), jestli nebylo lepsi jejich reseni client-server (byvaly produkt backup-restore).

ja je pouzivam vyhradne pres offline medium kvuli klonovani disku a universal restore.
online zalohovani je neskutecny zrout systemovych prostredku.
uz tak drahy acronis kvuli av navic presel na rocni vypalne. verze od r.2022 se mi tim padem prestaly libit.