Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nespusti se PC v nouzovém režimu

Dobrý den. Mám stolní PC s Windows 10.

Mívám problémy s “modrou smrtí” chtěl jsem postupovat dle postupu od Microsoftu, tedy spustit windows update, smazat aktualizační soubory, a došel jsem k bodu, kde jsem měl ve službách zakázat windows update, a po té restartovat PC v nouzovém režimu.
Tedy Win+R, msconfig, spusteni PC a bezpečné spuštění s minimálním režimem (myslím ze tak to bylo pojmenované), zaškrtnul jsem to a vyzvalo automaticky k restartu. No a od té doby nic.

Hlavní vypínač svítí, ventilátory se roztoči, ale monitor stále nemá signál, nic se nespouští. Přitom například numlock na klávesnici jde zapínat vypínat.
Zkoušel jsem několikrát vypnout na tvrdo ale stále nic.

Poradil by někdo? PC už je to starší kousek s intel i5.

Omlouvám se, moje chyba.

2 karty ne. Ale neslo mi ze tam mám připojenou i TV, moc to nepoužívám tak mi ti vypadlo, no a pravé do ni se ten signál přesměroval z nějakého důvodu (počítám pravděpodobně ze to jinak prioritizuje DP a jinak HDMI).

Ještě jednou se omlouvám za hloupý dotaz.

A díky.