Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Font v pdf formulari

Mam pdf formulat ktory sa naplna suborom xdp, tam je text OK, ziadna info o fonte.
Ket to spustim, naplni mi formular nejakymi kliky haky . . . po ulozeni som pozeral na to, a ze vlozeny font CIDFont+F1 . . . . na mojom pc je to ok . . . kde zmenim predvoleny font, cim sa ma formu;ar naplnit? Alebo ine riesenie? Taky font sa na pc nenachadza, podla info na nete je to len nejaky nazov na zastupcu pouziteho fontu . . . .

Nevím jestli to není OT:
Když jsem něco dělal s dokumenty v PDF, na počítači to vypadalo dobře, ale když jsem to poslal na síťovou tiskárnu, tak tam to občas bylo zmršené. Někdo mi poradil tisk nastavit jako "obrázek" a pak se to tisklo stejně jako se mi to zobrazovalo na monitoru u počítače. Nevím, jestli to bylo korektní, ale já jsem potřeboval papírové lejstro a neposílal jsem to jako PDF nikam dál, tak jsem se s tím spokojil.
:beer: