Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GT730 VGA a HDMI súčasne nezobrazujú

Na GT730 grafike mám porty: VGA, Hdmi, DVI-D. Potrebujem napojiť VGA monitor VGA projektor-riešim pasivnym prevodnikom HDMI-VGA. PRi snahe o kombináciu VGA na monitor, HDMI cez redukciu na projektor, Hdmi neposiela signal a na projektore no signal. Pričom solo hdmi cez redukciu (keď VGA nie je zapojené)funguje.S VGA potrom paralelne funguje iba DVI-D port.Ja ale potrebujem ten HDMI.Zariadenia v poriadku, nový driver

Některé "převodníky/redukce" HDMI/VGA jsou skutečně jen redukce ... je v nich tedy jen "duplikát" toho VGA. Musel by to asi být aktivní převodník. Jinak existuje kabel z DVI-D na HDMI (ale nemá zvuk).

A já píšu o převodu?

Jenom mám osobní zkušenost, že každá redukce (spoj) je potencionální zdroj problémů. Buď se může rozpojit úplně nebo se třeba jenom povysune a vzniknou problémy se signálem. A o rozdílu mezi analogovým a digitálním připojením taky nebudu nikoho přesvědčovat. Určitě někomu analog stačí a je spokojen. Mně ne.

Navíc DVI-D obsahuje pouze digitální signál, tak mi není jasný, jak by z toho na konci vylezl analog? ::)

no prave.
uz to jeho tvrzeni ze jde o "pasivni" prevodnik je nesmysl. takto fungovaly specialni kabely jen u konkretnich vyrobcu, pochybuju ze ma pc + monitor co to podporuji.

byvale lowcost monitory pouze s vga vstupem doporucuju pouzit jako kukatko k domovnimu zvonku.
k pc si koupit normalni 24" repas s digi + vga vstupem.