Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapojení desky nejde VGA

Zdravím, dnes jsem v pc měnil základní desku ASUS TUF gaming B550+ a k tomu procesor AMD 5 5600. Na panelu desky mi dioda oznamuje problém: svítí bílá(VGA) a žlutá(Boot).
Nahrál jsem na čistou flashku FAT 32, poslední BIOS ze stránek ASUSu a udělal flash. Flashování svítilo zeleně, po zhasnutí jsem zapl pc a stálé svítí ty samé diody. Postup jsem opakoval několikrát, zkoušel prohazovat RAMky(16GB) a nic. Zdroj mám Corsair cs450, grafiku gtx 1050Ti.

Zároveň jsem zkusil původní AMD 3 1200 procesor, taky flashoval a nic. Zkoušel jsem i různé tipy jako vypnout monitor/zapnout, prohodit kabel, zkusil i jiný monitor a stále nenaběhne nic, jen hlásí problém boot a VGA.

Poprosím o pomoc jelikož si už nevím rady.

Moc toho nevymyslíš ... potenciálně můžeš vyzkoušet i CPU s iGP, který ale taky nemáš. Vzhledem k tomu, že původní sestava jede, není nic poškozené. Takže nějaký zádrhel při sestavení, nedocvaknuté ve slotu, špatně nasazené konektory napájení nebo ta GPU nejede v novém UEFI. Bez výměny těžko poznáš :-(