Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálé odpojování x připojování periferie

Ahoj, již několik měsíců se potýkám s problémem, kdy mi neustále počítač hraje zvuk odpojení a připojení jakoby USB. Zřejmě je něco špatně nainstalované. Ovšem zkoušel jsem snad vše přeinstalovat a bez výsledku.
Můžete mi prosím poradit, jak ztjistit co to způsobuje? Děkuji mnohokrát.

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Co všechno je v jeden okamžik připojeno
Základ, klávesnice, myš, případně kamera
Dále, máš tam nějaký USB hub, či nějaké další mechaniky, zase případně USB zvuk či sluchátka s vlastní zvukovkou
Pokud tam máš ještě "několik" externích disků přeřadil bych jim písmena a to jako první

Měl jsem podobné problémy a mohly za to vyčvachtané konektory.

Může to způsobovat spousta věcí, včetně polámaných drátů, degradovaných kondenzátorů, špatného propájení spojů v periférii ...

Ale pokud se to hlásí jako odpojení/zapojení, tak v logu bude, které zařízení se takhle odpojuje/zapojuje, takže můžeš zúžit pátrání.