Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Někdy mi hodí PC černou obrazovku

Zdravím mám problém někdy mi hodí pc černou obrazovku třeba 2x za den a dělá blbne mi to teprve necelý týden tak nevíte co stím díky.

Změna předmětu, původně: Poradit pc
Nechceš poradit PC. (host)

ty pády se dějí týden, ale pc je starší?
je přesto ještě v záruce, nebo je to obměňovaná skládačka, kde není jasné co reklamovat? co se v tom případě měnilo naposled?
vypadá že neumíš zjistit ani hw, ze kterého se to skládá, dá se to zkopírovat třeba z výpisu speccy.