Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nalogovani do AP

AP ant. > ant. AP client - D-Link > Router - TP-Link >> pc1, pc2, ...

Takto vypada zapojeni lokalni site napojene na internet pres AP. Mam ale problem jak se z jakehokoli pocitace dostat pres router do APclient pomoci jeho lokalni adresy. Jelikoz je Router na strane WAN nastaven na staticke adresy IP od poskytovatele a strana LAN prideluje pc adresy dynamicky je AP client mimo moji lokalni sit a mohu se dostat do neho pouze primym pripojenim (bez routeru). Jelikoz AP client nema funkci Routeru neni jine reseni. ALE existuje nejake nastaveni v Routeru na spojeni dalsi lokalni site (tedy AP client s lokalni IP adresou)?

Ok dik, to jsem potřeboval vedet. Jak pises IP od poskytovatele je z jineho rozzsahu nez IP k AP. Proto se nemuzu pripojit pres router do AP. A je to obycejny router za par stovek. Jen jsem se chtel ujistit jestli operavdu neni jiny zpusob nez se primo pripojit na AP z PC. Tak tragedie to neni, je to pouze AP Client, jednou nastvit a dobry ;-)....