Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mail od Googlu - Váš účet Google byl úspěšně obnoven

Dobrý den, chci se zeptat zda někdo nevíte kdy posílá Gmail mail “ Váš účet Google byl úspěšně obnoven”
Jde mi o to, že ten účet nebyl ani zablokován ani jsem ho neobnovoval.
Prostě najednou přišel tento mail a já jsem žádnou akci s tímto účtem nedělal.
Nemůže to být například po něčím pokusu o prolomení?
Děkuji za rady

„Google" zistil, že aj niekto iný pozná vaše heslo k účtu a podnikol kroky na ochranu vášho účtu. Prihláste sa teraz späť do svojho účtu a nastavte úplne nové heslo (jedinečné, ktoré nikde inde nepoužívate) a nastavte si aj silnejšie zabezpečenie vášho účtu.